Birštoniečiai tarp prizininkų R. Žebelio šachmatų turnyre

kovo 27 d.  Rimanto Žebelio atminimo greitųjų šachmatų turnyre Alytuje dalyvavę Birštono šachmatininkai tarp atskirų grupių nugalėtojų.
Geriausiai žaidė Danutė Urbanavičiūtė iškovojusi pirmą vietą moterų grupėje, bendroje  įskaitoje užimta 10 vieta (5,5 tšk) tarp 44 turnyro dalyvių.
Antrą vietą merginų grupėje iškovojo Neda Žuvininkaitė (4 tšk.) bendroje įskaitoje 31 vieta.
Mergaičių tarpe nugalėtoja birštonietė Ugnė Pūkaitė (3,5 tšk.),  3 vietą užėmė Elena Baltušytė (1,5 tšk.).

Vaikų grupėje iki 11 metų absoliučiu nugalėtoju tapo birštonietis Augustas Jančiulis (6 tšk.) nepralaimėjęs nei vienos partijos, 2-ą vietą iškovojo Julius Šeržentas (5 tšk.).
Suaugusių grupėje Kazimieras Senavaitis užėmė 20 vietą (4,5 tšk.).

Turnyro prizininkus apdovanojo turnyro organizatorius, LR seimo narys Julius Sabatauskas (apačioje nuotraukoje J. Sabatauskas su vaikų amžiaus prizininkais).