Birštonietis Vytautas Gedminas dalyvavo petankės turnyre Lenkijoje vykusiame 600m po žeme.

Visų dalyvių bendra nuotrauka.

Birštonietis Vytautas Gedminas kartu su kauniečiu Kąstyčiu Pažemecku vasario 22 dieną dalyvavo petankės dvejetų turnyre Lenkijoje Klodawos druskų kasykloje, kuri randasi 600 metrų po žeme. Turnyre dalyvavo 40 komandų iš įvairių Lenkijos miestų, taip pat 4 komandos iš Lietuvos ir kelios iš Ukrainos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po 20 komandų. Vytauto Gedmino komanda žaidė ,,B”  grupėje. Buvo žaidžiami 4 turai po 40 minučių. Vėliau – penktos varžybos dėl galutinės vietos prieš ,,A” grupės komandą. Pirmos vietos laimėtojai prieš pirmą, antros prieš antrą ir taip toliau.

Savo grupėje V. Gedmino komanda pralaimėjo antrame ture būsimiems turnyro trečios vietos laimėtojams. Savo  ,,B” grupėje V. Gedminas užėmė ketvirtą vietą ir žaidė prieš ,,A” grupės ketvirtą vietą užėmusia komanda dėl galutinės 7 ar 8 vietos turnyre. Žaidimo pradžioje pralaiminėdami komandai iš Balstogės rezultatu 1-8, sugebėjo juos pasivyti ir laimėti rezultatu 9-8 bei iškovoti 7 vietą.

Geriausiai  iš lietuvių pasirodė Lino Budriko ir Algio Petrausko duetas – 5 vieta turnyre.

Galutinės turnyro vietos – http://www.petanque.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&sub=0&subsub=0&menu=347&akcja=wyniki2&turniej=652

Informacija – Vytautas Gedminas.

Kairėje Kastytis Pažemeckas ir Vytautas Gedminas
Žaidimo akimirka
Prizai iš druskos I-IV vietas užėmusioms komandoms

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top