Birštono irkluotojų sėkmingi startai tarptautinėje „Gintarinių irklų” regatoje.

Birželio 24-26 dienomis Trakuose vyko jubiliejinė tarptautinė 60-oji „Gintarinių irklų” regata.

Šeštadienį, birželio 25 dieną Birštono sporto centro irkluotojas Paulius Černevičius vienviečių valčių klasėje iškovojo antrą vietą prlaimėjęs tik olimpiečiui Mindaugui Griškoniui. Finalo rezultatai.

Matas Černevičius (BSC)  su Vilium Stonkumi (Klaipėdos irklavimo centras) dviviečių porinių valčių klasėje iškovojo 4 vietą,  Tadas Vaitkevičius su Džeraldu Daunoru iš Šiaulių 2X iškovojo 6 vietą. Rezultatai.

Sekmadienį Paulius Černevičius kartu su broliu Matu iškovojo 4 vietą porinių dviviečių valčių klasėje prlaimėję trims Lietuvos rinktinės įguloms. Trečiai vietai pralaimėjo mažiau nei 2 sekundes. Rezultatai.