Birštono sc tenisininkas Lukas Smailys turnyre Rygoje užėmė 3-4 vietas dvejetuose.

Birželio 10-18 dienomis Rygoje vyko tarptautinis Tennis Europe turnyras „Riga Open by LTS”, kuriame dalyvavo Birštono sporto centro tenisininkas Lukas Smailys. Lukas dalyvavo vienetų ir dvejetų rungtyse poroje su Deividu Bandzevičiumi.

Vienetuose Lukas pralaimėjo pirmąjį vienetų mačą prieš rusą Aleksandr Monakhov rezultatu 6/7(3:7) 2/6 ir baigė savo pasirodymą šioje rungtyje.

Vienetų rezultatai.

Dvejetuose vaikinai pirmajame rate tik po trijų setų kovos laimėjo prieš latvių porą Ronaldo Kershis ir Martins Rubezis. Mačas buvo ypač sunkus ir įtemptas, nes lietuviai pastoviai atsilikinėjo visuose setuose, tačiau kai reikėjo svarbiuose momentuose sužaidė užtikrinčiau pirmajame sete, bei trečiajame sutrumpintame „tie-break” iki 10 taškų ir išplėšė pergalę rezultatu 7/6(7:5) 4/6 10:5.
Ketvirtfinalyje neteko žaisti prieš estų porą, nes varžovai atsisakė kovoti. Pusfinalyje lietuviai susitiko su Michael Savano (JAV) ir Aleksandrs Sotikovs (Latvija). Čia taip pat vyko dar atkaklesnis mačas, kur varžovai nuo pat pradžių demonstravo pranašumą, laimėdami pirmą setą. Antrajame sete seto pabaigoje užtikrinčiau sužaidė lietuviai ir išplėšė pergalę minimaliu 2 taškų skirtumu. Trečiajame sete iki 10 taškų varžovai žaidė stabiliau ir iškovojo pergalę mače. Rezultatas – 5/7 7/6 (7:5) 4/10.
Lukas ir Deividas buvo apdovanoti 3 vietos medaliais.

Dvejetų rezultatai.

Scroll to Top