Birštono sporto centro krepšininkai iš turnyro Marijampolėje grįžo su medaliais

Vasario 23d., Birštono sporto centro treneris Aurimas Liuiza su savo auklėtiniais dalyvavo keturių komandų draugiškame krepšinio turnyre skirtame Marijampolės miesto gimtadieniui paminėti.

Turnyro organizatoriai į šventinį turnyrą pakvietė keturių miestų jaunuosius krepšininkus. Burtai lėmė, kad Birštono krepšininkai pirmajame turnyro pusfinalyje susitiko su šeimininkais Marijampolės krepšininkais, o antrajame pusfinalyje jėgas išbandė Šakių ir Kalvarijos krepšininkais.  Į turnyro finalą pateko Marijampolės ir Kalvarijos krepšininkais, o Birštonas ir Šakiai susikovė dėl trečiosios vietos.

Po visą dieną trukusių rungtynių paaiškėjo, kad turnyro nugalėtojais tapo Kalvarijos krepšininkai, finale įveikę šeimininkus iš Marijampolės, o trečią vietą užėmė Birštono SC nugalėję Šakių sportų centro auklėtinius.

Po turnyro birštoniečiams buvo įteikti trečiosios vietos laimėtojų medaliai ir turnyro rėmėjų saldūs prizai.

Jau šį šeštadienį, kovo 4d., Birštone vyks „Mantinga“ vaikų lygos turas kuriame Birštono sporto centro auklėtiniai 10:00val., išbandys jėgas su Alytaus krepšinio mokyklos krepšininkais,  o 14:30val. su Vilniaus krepšinio mokyklos krepšininkais.

 

 

 

Scroll to Top