Birštono sporto centro krepšininkai – Lietuvos pietvakarių krepšinio čempionato mažosios taurės laimėtojai!

Birželio 19d. Birštone vyko 2003-2004 gim. metų mažosios taurės finalinės rungtynės, kuriose mūsų sporto centro auklėtiniai susitiko su KK „Kadis” krepšininkais. Birštoniečiai jau ketvirtus metus iš eilės patenka į mažosios taurės finalines varžybas, bet patekę į jas dar niekada nebuvo iškovoję čempionų titulo ir visada terėdavo tenkintis antrąja vieta. Šiemet patekus į finalą visi turėjo tik viena tikslą – pagaliau laimėti.
 Varžybos kaip ir dera finalui prasidėjo taškas į tašką, bet palaikomi gausiai susirinkusių sirgalių birštoniečiai po truputėlį pabėgo į priekį ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 48:37. Prasidėjus trečiajam kėliniui varžovai pradėjo vytis Birštono krepšininkus ir prieš ketvirto kėlinio pradžią jau pirmavo rezultatu 65:63. Ketvirto kėlinio pradžia Birštonui taip pat buvo ne iš lengvų, net trys mūsų žaidėjai gavo po penktają asmeninę pražangą ir varžybas buvo priversti stebėti nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Pirmaujanti komanda keitėsi kas ataką ir kėlinio pabaigoje rezultatui esant 79:79 komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsimo metu Vakaris Diškevičius ėmėsi lyderio vaidmens ir pelnęs 9 taškus iš eilės vedė Birštono komandą į pergalę, kurią pataikydamas vieną baudos metimą iš dviejų užtvirtino Pijus Urbanavičius 89:85.

  Daugiausiai taškų šiose rungtynėse pelnė: V.Diškevičius 26t., D.Jurgelionis 25t. R.Zdanavičius 14t. J.Makauskas 12t. T.Lazauskas 10t.
  Po finalinių rungtynių trenerio Aurimo Liuizos auklėtiniams buvo įteikti pirmosios vietos medaliai. Komandos kapitonas Rokas Zdanavičius atsiėmė nugalėtojų taurę,  naudingiausiu sezono žaidėju buvo pripažintas Vakaris Diškevičius, labiausiai patobulėjusiu žaidėju – Justas Makauskas.

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top