Birštono sporto centro krepšininkai MKML „Mantinga“ lygos finaliniame ketverte

„TOP 8“ divizione  tikrą staigmeną pateikė Birštono SC krepšininkai. Antrajame reguliaraus sezono etape šešti likę kurorto atstovai įnirtingoje kovoje sugebėjo iš turnyro eliminuoti trečiąją vietą turėjusius „Liudvinavo-Vyčio“ krepšininkus.

Kova be kompromisų šioje poroje virė iki pat antrųjų rungtynių pabaigos. Pirmąsias rungtynes „Liudvinavas-Vytis“ laimėjo tik 2 taškų skirtumu 80:78, o antrųjų ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 83:83. Vis dėlto paskutines 4 minutes Birštono komanda laimėjo net 15:6, nugalėjo 98:89 ir įsidėjo kelialapį finalo ketvertą į savo kišenę.

Po pergalės lygos korespondento pakalbintas Birštono SC treneris Aurimas Liuiza sakė: „Sunku ką pasakyti, labai džiaugiamės. Labai norėjome būti ketverte, žinojome, kad nesame favoritai, bet tikėjome, kovojome ir mums pavyko. Kas matė antrą mūsų ir „Liudvinavo-Vyčio“ susitikimą, tikrai žino, kad pergalės niekas mums neatidavė, o mes ją, demonstruodami beprotišką vienybę ir pačiu sunkiausiu metu nepalūžę, iškovojome. Esam dabar ten, kur labai norėjome būti“.

MKML „Mantinga“  čempionato finalinis ketvertas vyks Marijampolėje gegužės 5-7 dienomis, o jo pusfinalyje Birštono ekipa susitiks su „Išvien“ komanda.