Birštono sporto centro krepšininkai pergalingai startavo „MKML-Mantinga“ čempionate.

Jau treti metai, kaip Birštono sporto treneris Aurimas Liuiza su auklėtiniais jėgas išbando Marijampolės „MKML-Mantinga“ krepšinio lygoje. Dvyliktajame lygos sezone iš viso dalyvauja 16 komandų, kurios yra suskirstytos į A ir B pogrupius. Birštoniečiai pateko į A pogrupį ir pirmajame etape jėgas išbandys su „98ERS“, „CIE LT FORGE“, „Veteranai“, „Punia“, „Marijampolės SC Mantinga“, „Marista“,  „Kapčiamiestis – Litekma“ komandomis.

Spalio 16-tąją lygos atidarymo rungtynėse Birštonas stojo į kovą prieš „98ers“ komandą. Su dideliu kovingumu pradėję rungtynes birštoniečiai laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 24:15, o po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 48:31. Antroje rungtynių pusėje labiau patyrę „98ers“ komandos žaidėjai bandė mažinti Birštono pranašumą, bet Birštono sporto centro auklėtiniai vis susigrąžindavo savo pranašumą ir pasibaigus ketvirtajam kėliniui šventė pergalę rezultatu 84:65.

Rezultatyviausiai Birštono komandoje šiose rungtynėse žaidė Dominykas Jurgelionis pelnęs 29t., Vakaris Diškevičius 12t., Justas Davidavičius ir Povilas Baltušninkas pridėjo po 11t.

 

 

 

 

Scroll to Top