Birštono sporto centro krepšininkai startavo pergalingai Marijampolės krepšinio lygoje

Pirmąją pergalę „MKML-Mantinga“ čempionate iškovojo Birštono komanda. Sporto centro auklėtiniai po permainingos kovos nugalėjo Marijampolės sporto centro komandą rezultatu 64:58.
Po pirmojo ketvirčio marijampoliečiai užtikrintai pirmavo dviženkliu skirtumu – 17:7, vis dėl to antrąjį kėlinuką Birštono ekipą pradėjo geriau ir įpusėjus rungtynėms atsilikinėjo minimaliu skirtumu – 29:30.
Po didžiosios pertraukos birštoniečiai į aikštę žengė daug užtikrinčiau ir persvėrę rungtynių rezultatą pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Rezultatyviausi Birštono gretose buvo: E.Žemaitis 14t., V.Celiešius 13t., V.Diškevičius ir K.Banionis po 10t., P.Baltušninkas 9t.

Kitas  „MKML-Mantinga“ čempionato rungtynes trenerio A.Liuizos auklėtiniai žais Spalio 6 dieną prieš Lazdijų sporto centro komandą.