Birštono sporto centro krepšininkai tęsia sėkmingą pasirodymą MKML čempionate.

Birštono sporto centro krepšininkai sužaidė dar trejas rungtynes Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje.

Spalio 11d. birštoniečiai stojo į kovą prieš praėjusių metų šios lygos čempionus KK „Veteranai“ ekipą. Rungtynes pradėję užtikrintai Birštono krepšininkai jau po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 26:18 ir nors varžovai vis pavydo birštoniečius, bet galutinis rungtynių rezultatas baigėsi rezultatu 97:93 Birštono naudai ir varžovams teko patirti pirmąjį šio sezono pralaimėjimą. Šiose rungtynėse rezultatyviausi Birštono gretose buvo Dominykas Jurgelionis 27t., Vakaris Diškevičius 23t., Justas Davidavičius 17t.

Spalio 23d., Birštono sporto centras susitiko su „CIE LT FORGE“ komanda. Visų rungtynių aikštelėje vyko atkakli kova, bet šį kartą Birštono komandai teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 81:71. Rungtynių naudingiausi žaidėjai buvo: Dominykas Jurgelionis 22t., Vakaris Diškevičius 17t., Vaidas Celiešius 10t.

Spalio 27d., Birštonas susitiko su „Marista“ ekipa. Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai ir daugiausiai jėgų tiek viena, tiek kita komanda skyrė gynybai. Birštonas iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios atsilikinėjo nuo savo priešininkų, bet pabaigoje parodė charakterį ir šventė pergalę rezultatu 64:61. Birštoną į pergalę vedė: Dominykas Jurgelionis pelnęs 27t., Justas Davidavičius 9t., ir 19 atkovotų kamuolių, Andrius Žarnauskas 8t.

Iki pirmojo etapo pabaigos likus sužaisti vienerias rungtynes trenerio Aurimo Liuizos treniruojama Birštono sporto centro komanda A grupėje iš 8 komandų rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje.