Birštono sporto centro krepšininkai vasarą leidžia tęsdami kovas Alytaus miesto krepšinio lygoje.

Birštono sporto centro treneris Aurimas Liuiza su savo auklėtiniais vasaros metu nusprendė išbandyti savo jėgas Alytuje organizuojamoje krepšinio lygoje. Pirmajame etape birštoniečiai pateko į B grupę, kurioje sužaidę penkias rungtynes patyrė tris pralaimėjimus ir iškovojo dvi pergales grupėje užėmė ketvirtą vietą iš šešių grupės komandų tiesiu keliu pateko į atkrintamąsias varžybas.

Atkrintamųjų varžybų starte Birštono sporto centro krepšininkai patyrė pralaimėjimą prieš daugiau patirties turinčius KK “Ekstra“ krepšininkus. Tai lėmė, kad norėdami turėti galimybė kovoto dėl mažosios lygos taurės turi laimėti varžybas prieš Alytaus SRC krepšininkus. Liepos 4 dieną vykusiose varžybose nuo pat rungtynių pradžios vyko atkakli kova ir netrūko karštų emocijų, kurias dar labiau kaitino gausiai į salę susirinkę Alytaus krepšininkų sirgaliai. Birštoniečiai šauniai susidorojo su įtampa ir šventė pergalė rezultatu 77:60. Ši pergalė lėmė tai, kad Birštonas pateko į finalinį lygos etapą, kuriame su dar dviem komandomis tęs kovą dėl Alytaus krepšinio lygos mažosios taurės.

Vasarą vykstančiose pirmenybėse Birštono komandą į priekį veda Vakaris Diškevičius, kuris per kiekvieną susitikimą vidutiniškai pelno po 19,6 taško., atkovoja po 6,7 kamuolio ir atlieka po 5,4 rezultatyvius perdavimus. Jam puikiai padeda Povilas Baltušninkas pelnydamas po 12,1 taško, bei atkovodamas po 4,6 kamuolio, Lukas Marčiulionis vidutiniškai pelno po 11,8 taško ir tritaškius meta 40,8% tikslumu.

 

 

Scroll to Top