Birštono tenisininkų rezultatai turnyre Kėdainiuose.

Vasario 15d. Kėdainiuose vyko atviras vaikų teniso turnyras kuriame dalyvavo 4 Birštono SC tenisininkai. Benas Travkinas ir Rokas Zinkus žaidė raudono kamuolio rungtyje, o Lukas Smailys ir Tajus Urmanavičius – Geltono kamuolio stipriausiųjų rungtyje.

Benas Travkinas savo pogrupyje iškovojęs 2 pergales ir patyręs 2 pralaimėjimus užėmė 3 vietą. Toliau žaidė dėl 5 galutinės vietos prieš kitos grupės 3 vietos žaidėją, kurį įveikė rezultatu 7/1. Benas iškovojo 5 vietą.

Rokas Zinkus kitoje grupėje patyrė 3 pralaimėjimus ir užėmė 4 vietą grupėje, rezultatu 5/7 pralaimėjo varžovui dėl 7 vietos. Rokui atiteko 8 vieta.

Lukas Smailys stipriausiųjų grupėje iškovojo 3 vietą. Pirmajame rate įveikė Mėtą Karčemarskaitę razultatu 4/0, Pusfinalyje pralaimėjo Deividui Bandzevičiui 3/6, o žaidime dėl 3 vietos laimėjo prieš Beną Jašinską rezultatu 6/1.

Tajus Urmanavičius toje pačioje stipriausiųjų grupėje iškovojo 5 vietą. Pirmajame rate pralaimėjo Benui Jašinskui rezultatu 2/4. Toliau pusfinalyje dėl 5-8 vietų praėjo be kovos, nes nebuvo varžovo. O galutinę kovą dėl 5 vietos laimėjo prieš Mėtą Karčemarskaitę rezultatu 4/1. Tajui taip pat atiteko Paguodos taurė.

 

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top