Birštono tenisininkų rezultatai turnyre Vilniuje.

Kovo 16-19 dienomis Vilniuje vyko teniso turnyras „Vilniaus teniso akademijos taurė U12, U16”.

Birštono sporto centrą atstovavo 4 tenisininkai – Lukas Smailys (U16), Tajus Urmanavičius (U16), Benas Travkinas (U12) ir Jokūbas Pempė (U12).

Geriausiai turnyre sekėsi Lukui, kuris vienetuose iškovojo 3-ią vietą, o dvejetuose su partneriu Ugniumi Remeikiu (Šiauliai) tapo turnyro nugalėtojais.

Vienetuose Lukas iki pusfinalio žaidė be pralaimėjimų – iškovojo pergales 3 pergales ir užtikrintai prasibrovė tarp 4 turnyro žaidėjų pretenduojančių į finalą. Pusfinalyje pralaimėjo Ugniui Remeikiui (Šiauliai) rezultatu 6/3 7/6(7:2). O kova dėl 3-ios vietos neįvyko dėl varžovo patirtos traumos.

Lukas Smailys. Vienetai – 3-ia vieta.
Vienetų prizininkai. Iš kairės – Lukas Smailys (3 vieta), Deividas Bandzevičius (1 vieta), Ugnius Remeikis (2 vieta)

Dvejetuose Lukas Smailys ir Ugnius Remeikis žaidė be suklupimų, nepralošė nei vieno seto mačuose ir užtikrintai šventė pergalę finale.

Dvejetų nugalėtojai – Lukas Smailys, Ugnius Remeikis
Dvejetų pirma ir antra vietos – Lukas Smailys, Ugnius Remeikis, Deividas Bandzevičius, Kevinas Pumputis.

Tajus Urmanavičius turnyre vienetuose užėmė 13-16 vietas. Tajus Pirmame rate įveikė Vincą Kaminską (Kaunas) ir papuolė tarp 16 dalyvių. Tačiau daugiau pergalių nepavyko iškovoti – Žilvinas Mickus (Vilnius) nugalėjo rezultatu 6/0 6/1, o Mindaugas Banys (Telšiai) laimėjo rezultatu 6/3 6/2.

Jokūbas Pempė ir Benas Travkinas U12 amžiaus turnyre dalyvavo pirmą kartą. Pergalių nepavyko iškovoti, tačiau abu pasisėmė svarbios patirties žaidžiant tokio lygio turnyruose.

Turnyro rezultatai.

 

Scroll to Top