Birštono tenisininkų rezultatai vaikų teniso turnyre Kėdainiuose

Lapkričio 16 dieną Kėdainiuose vyko atviras vaikų teniso turnyras. Trys Birštono sporto centro jaunieji tenisininkai dalyvavo skirtingose pajėgumo grupėse.

Dovydas Maneikis kovojo Raudono kamuolio grupėje. Savo pogrupyje laimėjo 2 mačus, pralaimėjo 2 mačus ir galutinėje pogrupio įskaitoje užėmė 2 vietą. Toliau žaidė dėl 3v. prieš kito pogrupio antros vietos laimėtoją Gabrielių Kišoną. Mačą pralaimėjus rezultatu 3:7 užėmė 4 vietą.

Rapolas Dirsė kovojo Žalio kamuolio grupėje. Prasibrovus iki pusfinalio, laimėjus du mačus iš eilės, vėliau laimėti paskutinių dviejų mačų nepavyko. Užimta 4 vieta.

Lukas Smailys žaidė pajėgiausioje – Geltono kamuolio grupėje. Laimėjęs ankstesnius mačus užtikrinta persvara – 4/0 prieš J. Blaževičių ir 4/0 prieš G. Urbonavičiūtę, papuolė į finalą. Tačiau finale lemiamais momentais nepavyko kokybiškai užbaigti žaidimo prieš galingai žaidusią Narutę Mazurkevičiūtę ir pralaimėjo rezultatu 3/4. Lukui atiteko 2-oji vieta.