Dėl ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu paskelbus karantiną

DĖL TRENIRUOČIŲ NUOTOLINIU BŪDU

 

Birštono sporto centro sportinio ugdymo treniruotės nuo 2020 m. balandžio 6 d. yra vykdomos nuotoliniu būdu, užtikrinant ugdytinių fizinio aktyvumo tęstinumą bei sportinės formos palaikymą.

Treneriai sportinio ugdymo treniruotes vykdo nuotoliniu būdu, pasirenkant skirtingus sportinio ugdymo metodus. Kiekvieną savaitę treneriai elektroniniu būdu skelbia savaitinius savo grupių treniruočių planus ir siunčia savo ugdytiniams. Konsultacijos ugdytiniams vyksta pagal treniruočių tvarkaraštį galiojusį iki karantino pradžios.

Savaitiniame plane treneriai pateikia ugdytiniams nurodymus kokius veiksmus jie turi atlikti savarankiškos treniruotės metu ir kaip tai padaryti taisyklingai (pvz. su interneto nuorodomis  ar kita siunčiama publikacija), kur yra rodoma treniruočių technika (be specialaus sportinio inventoriaus, panaudojant namuose esančius daiktus).

Taip pat rekomenduojamas trenerio asmeniškai filmuotos video medžiagos pateikimas grupės sportininkams (el. paštu ar internetinėje platformoje) su užduotimi pateikti grįžtamąjį ryšį, kaip jiems sekasi atlikti užduotis, užfiksuojant atliekamus pratimus ir/ar užduotis video formatu.

Vienas populiariausių ir dažniausiai šiuo metu trenerių naudojamų treniruočių vedimo būdų – tiesioginė komunikacija (konferencinis pokalbis), pasitelkiant tokias programėles kaip „Messenger“ ar „Zoom” bei sujungiant sportininkus į vieną grupę, kur visi turi galimybę tiesiogiai bendrauti, atlikti pratimus, klausti trenerio ir gauti paaiškinimus.

Informaciją dėl nuotolinio mokymo teikia el.p. sportas@birstonas.lt  mob. tel. +370 686 63648

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top