Iš turnyro „Perlo Taurė-2023“ Birštono sporto centro krepšininkai grįžo su sidabro medaliais

Birštono sporto centro krepšinio treneris Aurimas Liuiza su savo jaunųjų krepšininkų komanda 2023 m. balandžio 2d., dalyvavo draugiškame keturių komandų turnyre Vilkaviškyje. Turnyre dalyvavo keturios komandos: Vilkaviškio „Perlas“, KM „Tornadas“, Birštono SC, Marijampolės SC. Visos komandos tarpusavyje sužaidė rato sistema.

 

Pirmose rungtynėse birštoniečių laukė Kauno KM „Tornadas“ išbandymas. Kauniečiai nuo pat pradžių pradėjo spausti Birštono komandą ir visas rungtynes didindami savo pranašumą privertė birštoniečius pripažinti pralaimėjimą rezultatu 35:61.

 

Antras turnyro rungtynės prieš šeimininkus Vilkaviškio „Perlas“ krepšininkus Birštonas pradėjo daug užtikrinčiau ir jau patys kontroliuodami rungtynių eigą šventė pirmą pergalę turnyre rezultatu 60:33.

 

Trečiose dienos rungtynėse laukė Marijampolės SC komandos išbandymas. Nors su marijampoliečiais Birštonas kituose turnyruose buvo susitikę ne kartą, pergalės prieš juos dar nebuvo pavykę iškovoti. Vedami didelio noro pasiekti pergalę Birštono krepšininkais nuo pat rungtynių pradžios pabėgo į priekį ir puikaus žaidimo dėka laimėjo rungtynes rezultatu 52:28.

 

Ir po visą dieną trukusių rungtynių galutinis komandų išsidėstymas  atrodė taip:

 

1-ąją vietą turnyre iškovojo ir čempionais tapo – Tornado KM!

2-ąją vietą turnyre iškovojo – Birštono SC!

3-ąją vietą turnyre iškovojo – Marijampolės SC!

4-ąją vietą turnyre iškovojo – Perlas!

 

Viso komandos buvo apdovanotos turnyro organizatorių įsteigtomis taurėmis ir medaliais bei rėmėjų prizais. Birštono sporto centro auklėtiniai iškėlė antrosios vietos laimėtojų taurę, o Birštono jaunasis žaidėjas Vėjas Vaškelevičius buvo išrinktas į simbolinį geriausių turnyro žaidėjų penketą.

 

 

Scroll to Top