„Mantinga vaikų krepšinio lygos” turas Birštono daugiafunkciniame sporto centre

Birštono sporto centro krepšinio treneris Aurimas Liuiza su savo auklėtiniais dalyvauja „MKML“ krepšinio lygos organizuojamame „Mantinga“ vaikų čempionate, kuriame viso sezono metu jėgas išbandys su aštuoniomis kitų miestų komandomis.

Lapkričio 20 d. vienas iš šios lygos turų vyko Birštone, kuriame dalyvavo Kauno, Marijampolės, Vilkaviškio, Vilniaus ir Birštono komandos. Birštoniečiai šiame lygos ture sužaidė dvejas rungtynes.

Pirmose turo atidarymo rungtynėse Birštono sporto centras susitiko su NKA-Kaunas jaunaisiais krepšininkais ir juos įveikė rezultatu 34:22. Naudingiausi Birštono komandos gretose buvo Vėjas Vaškelevičius ir Kristupas Botyrius gavę turnyro organizatorių įsteigtus prizus.

Antrose rungtynėse laukė Vilkaviškio „Perlas“ krepšininkų išbandymas. Varžybos iš mūsų krepšininkų pareikalavo daugybės jėgų ir suteikė daug gerų emocijų gausiai susirinkusiems sirgaliams. Sužaidus keturis kėlinukus rezultatas buvo lygus 38:38 ir birštoniečiams teko žaisti pirmąjį savo krepšinio karjeros pratesimą, kurio pabaigoje teko pripažinti Vilkaviškio komandos pranašumą rezultatu 46:44. Po šių rungtynių naudingiausio žaidėjo prizus atsiėmė birštoniečiai Emilis Nekraševičius ir Adrijus Vinčiauskas.

Gruodžio mėnesį Birštono sporto centro auklėtiniai vėl stos į kovą jau kituose miestuose vykstančiuose  „Mantinga vaikų lygos“ turuose.

 

Scroll to Top