Mantinga-Vaikų krepšinio lygos ture Birštono daugiafunkciniame sporto centre birštoniečių pergalė po pratesimo.

Birštono sporto centro krepšinio treneris Aurimas Liuiza su auklėtiniais dalyvauja „MKML“ krepšinio lygos organizuojamame „Mantinga“ vaikų čempionate, kuriame kovo 4d. vienas iš šios lygos turų vyko Birštone. Šiame ture dalyvavo Kauno, Alytaus, Vilniaus ir Birštono komandos. Birštoniečiai namuose vykstančiame lygos ture sužaidė dvejas rungtynes.

Pirmose turo atidarymo rungtynėse Birštono sporto centro krep6ininkai susitiko su NKA-Alytaus krepšininkais. Visas rungtynes vyko atkakli kova, o pasibaigus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus 32:32. Pratesime abiem komandoms niekaip nepavyko pelnyti taškų, bet sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą birštoniečiai iškovojo pergalę 35:32. Naudingiausi Birštono komandos gretose buvo Benas Valenta ir Adomas Jaruševičius gavę turnyro organizatorių įsteigtus prizus.

Antrose rungtynėse laukė Vilniaus krepšinio mokyklos krepšininkų išbandymas. Labiau patyrę sostinės krepšininkai lengviau susitvarkė su įtampa ir įgijo pranašumą prieš Birštono jaunuosius krepšininkus. Nors Birštonas darė viską, kad pavytų varžovus, bet galiausiai teko pripažinti Vilniaus komandos pranašumą rezultatu 41:54. Po šių rungtynių naudingiausio žaidėjo prizus atsiėmė birštoniečiai Džiugas Dūdonis ir Dovydas Maneikis.

Kovo 19d.,  Birštono sporto centro auklėtiniai vėl stos į kovą MKML „Mantinga“ vaikų lygos ture, Marijampolėje, kur jėgas išbandys su Marijampolės ir Kalvarijos komandomis.

 

Scroll to Top