Mantinga-Vaikų krepšinio lygos ture Birštono daugiafunkciniame sporto centre dvi birštoniečių pergalės

Birštono sporto centro krepšinio treneris Aurimas Liuiza su auklėtiniais dalyvauja „MKML“ krepšinio lygos organizuojamame „Mantinga“ vaikų čempionate, kuriame viso sezono metu jėgas išbando su aštuoniomis kitų miestų komandomis.

Vasario 12 d. penktasis lygos turas vyko Birštone, kuriame dalyvavo Kauno, Marijampolės, Alytaus, Kalvarijos ir Birštono komandos. Birštoniečiai šiame lygos ture sužaidė dvejas rungtynes.

Pirmose rungtynėse Birštono sporto centras susitiko su NKA-Kačerginė jaunaisiais krepšininkais ir pirmaudami visų rungtynių metu juos įveikė rezultatu 52:15. Daugiausiai taškų Birštono komandos gretose pelnė Kristupas Botyrius 14t., Adrijus Vinčiauskas 10t., Džiugas Dūdonis ir Audrius Adamonis pridėjo po 8t. Turnyro organizatorių įsteigti naudingiausių rungtynių žaidėjų prizai buvo įteikti Džiugui Dūdoniui ir Dominykui Botyriui.

Antrose rungtynėse birštoniečiai stojo į kovą su Alytaus KA-2 komanda. Birštono sporto centro auklėtiniai ir šias rungtynes pradėjo užtikrintai ir greitai įsiveržė į priekį šventė pergalę rezultatu 53:28. Daugiausiai taškų Birštonui ir šiose rungtynėse pelnė Kristupas Botyrius pelnęs 14t., Mantas Gataveckas 10t., Vėjas Vaškelevičius 9t. Po šių rungtynių naudingiausio žaidėjo prizus atsiėmė birštoniečiai Kristupas Botyrius ir Mantas Gataveckas.

Kovo 4d., Birštone vyks šeštasis „Mantinga“ vaikų lygos etapas, kuriame Birštono sporto centro auklėtiniai sužais dvejas rungtynes prieš Vilniaus krepšinio mokyklos ir NKA-Kaunas komandas.

 

 

 

Scroll to Top