Olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybų rezultatai

Penktadienį Birštono stadione vyko XXXV -os olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybos ir XIX -as Baltijos šalių jaunimo, jaunių ir jaunučių komandinis čempionatas.

Varžybose dalyvavo 106 lengvaatlečiai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos komandų.

Varžybų dalyvius pasveikino Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė,  Lietuvos lengvosios atletikos federacijos varžybų direktorius Aurelijus Žiedas, Olimpinio vicečempiono Antano Mikėno dukra Eglė Mikėnaitė.
Varžybų vyriausias teisėjas ir A. Mikėno ėjimo klubo prezidentas Jonas Juozaitis šių varžybų rėmėjams įteikė padėkas.

Iš varžybose dalyvavusių Birštono sporto centro jaunųjų sportininkų geriausiai pasirodė Dovydas Tolis 5 km distancijoje iškovojęs 3 vietą, ketvirtąsias vietas užėmė Domas Juozaitis ( 1 km) ir Nojus Butėnas ( 5 km),  penktą Dainius Ambrakaitis (1 km distancija).

A.Mikėno memorialo nugalėtojais tapo:
1 km distancijoje: Gustė Vasiliauskaitė (Klaipėda), Dovydas Kniva (Kėdainiai),
3 km distancijoje: Viktoras Petryla (Kėdainiai), Justė Perveneckaitė (Švenčionys),
5 km distancijoje: Ugnius Antanavičius (Kėdainiai), Akvilė Orliukaitė (Druskininkai),
10 km distancijoje: Artur Djatšuk (EST), Toma Dailidonytė (Vilnius/Krakės), Raivo Lininš LAT)
Suaugusių 10 km: Modra Liepina (LAT) ir Marius Žiūkas (Jonava/Vilnius).
Veteranų 3 km  Janina Luniewska (POL), 5 km Normunds Ivzans (LAT).

Baltijos šalių čempionatą aštuonioliktą kartą laimėjo Lietuvos komanda (48 taškai), antri liko estai (38), treti – latviai (24). Lietuvos komandos sudėtyje rungtyniavo birštonietis Nojus Butėnas.