Paulius Černevičius Europoje penktas.

Europos jaunimo (U-23) irklavimo čempionate (Lenkijoje) rugsėjo 5 d. finale dalyvavusi  vaikinų porinė dvivietė – Paulius Černevičius ir Domantas Maročka (treneris Tomas Valčiukas, Vytautas Domarkas) – distanciją įveikė per 06:30,34 ir finišavo penkta. Čempionais tapo Didžiosios Britanijos jaunieji irkluotojai, sidabrą iškovojo graikai, bronza pasipuošė Baltarusijos atletai.
Birštonietis Paulius Černevičiui čempionato išvakarėse ruošiantis startams keturvietėje valtyje netikėtai prieš kelionę susirgo komandos 2 irkluotojai ir faktiškai sportininkai buvo praradę viltį.  Tačiau irklavimo federacija atliko skubų pakeitimą ir vietoj keturvietes valties iš čempionato organizatorių gavo leidimą startuoti dvivietėje valtyje. Šis netikėtas pasikeitimas nesužlugdė sportininkų noro  gerai pasirodyti ir patekti į finalą.
Birštonietis Paulius Černevičius tvirtais yriais  artėja prie Lietuvos vyrų rinktinės.
Lietuvos jaunimo U-23 irklavimo čempionatas parodė aukštą Lietuvos jaunimo rinktinės meistriškumą, kauniečiai broliai Domantas ir Dovydas Stankūnai (treneris Zigmantas Gudauskas) finale išplėšė auksą finišo tiesiojoje aplenkdami Tokijo olimpinių žaidynių vicečempionus (pavienėje keturvietėje) rumunus, o merginų porinės dvivietės irkluotojos Martyna Kazlauskaitė ir Dovilė Rimkutė iškovojo bronzą.

Domantas Marocka (b), Paulius Cernevicius (s), Men’s Double Sculls, Lithuania, 2021 European Rowing Under 23 Championships, Kruszwica, Poland / Detlev Seyb/MyRowingPhoto.com