U12 teniso turnyre Lukas Smailys iškovojo dvi taures.

Rugpjūčio 11-14 dienomis Šiauliuose vyko reitinginis 12m ir jaunesnių teniso turnyras – Šiaulių miesto atviros pirmenybės. Birštono sporto centro tenisininkas Lukas Smailys poroje su Deividu Bandzevičiumi (Ąžuolyno Kauno teniso klubas) turnyre iškovojo pirmą vietą dvejetuose. O vienetų finale pralaimėjęs Deividui Bandzevičiui iškovojo antrą vietą.

Dvejetuose dalyvavo 11 porų. Ketvirtfinalyje Lukas ir Deividas nugalėjo Granto Pikūno ir Kevino Pumpučio porą rezultatu 6/0 6/1. Pusfinalyje įveikė Nojaus Poškos ir Herkaus Zykaus porą rezultatu 6/3 6/0. O finale įrodė savo pranašumą prieš Kristiano Gulbino ir Ugniaus Remeikio porą rezultatu 6/4 6/2.  Dvejetų rezultatai.

Vienetuose dalyvavo 22 tenisininkai. Lukas Smailys iškart papuolė į antrą žaidimų ratą be kovos. Antrajame rate nugalėjo Kaj Pirogov 6/0 6/1. Ketvirtfinalyje susigrūmė su Aivijumi Klupšu, kurį po sunkios kovos įveikė rezultatu 7/6(4) 6/2.  Pusfinalyje nugalėjo Ugnių Remeikį 6/2 6/2. O finale turėjo pripažinti Deivido Bandzevičiaus pranašumą rezultatu 3/6 5/7.  Vienetų rezultatai.

 

 

 

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top