Teniso vienetų turnyro „Birštono Ruduo 2021” rezultatai.

Rugsėjo 26 dieną Birštono sporto centro teniso kortuose vyko teniso vienetų turnyras „Birštono Ruduo 2021”. Turnyre dalyvavo 16 vyrų ir 10 moterų iš Birštono, Prienų, Alytaus, Kauno, Vilniaus.

Vyrų grupėje pirmą vietą iškovojo Tautvydas Mikušauskas iš Prienų  finale įveikęs Edgarą Wooz (Kaunas) rezultatu 6/2 6/4. Trečią vietą iškovojo Paulius Giedraitis (Kaunas) mažajame finale įveikęs Klimą Gusočenko (Kaunas) rezultatu 6-4 6-3. Paguodos taurę iškovojo Vytenis Preidis (Kaunas) lemiamame mače nugalėjęs Tadą Mankevičių (Alytus) rezultatu 7/5 6/4.

Moterų grupėje pirmą vietą iškovojo Alina Matulionienė iš Kauno finale nugalėjusi Gretą Vainauskaitę (Prienai) rezultatu 6/2 6/0. Trečią vietą iškovojo Birštono sporto centro tenisininkė Ieva Bucevičiūtė finaliniame mače įveikusi komandos draugę Medą Liutkevičiūtę rezultatu 7/5 4/6 10-4. Paguodos taurę iškovojo Romantė Paulauskienė (Kaunas) lemiame mače įveikusi Aistę Malinauskaitę (Birštono sporto centras) rezultatu 6/3 4/6 10-4.