Vienybės bėgimu pagerbta ir už laisvę kovojanti Ukraina

Kovo 11 d.  į šventinį Vienybės bėgimą, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir pagerbti už laisvę kovojančią Ukrainą, kurorto stadione susirinko apie 100 dalyvių.
Su Kovo 11-ąja pasveikino Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys ir pakvietė už pora valandų į savivaldybės aikštę toliau pratęsti Vienybės dieną sugiedant Lietuvos ir Ukrainos himnus bei pasivaišinti ukrainietiškais barščiais – aukojant pinigų karo draskomai šaliai.
Prieš bėgimą centro direktorius S. Smailys  padalino vėliavėlės su Lietuvos ir Ukrainos simbolika.
Vienybės bėgimo dalyviai suko ratus pagal savo norą, dauguma bėgo 2 km. Tačiau buvo ir tokių, kurie įveikė ir daugiau. Ypač aktyvūs buvo mažieji dalyviai, kurie diktavo tempą savo tėvams ir skatino vyresniuosius per daug neatsilikti. Vaikai ypač greitai bėgo pirmuosius du ratus, tačiau daugumai jų to ir užteko. Bėgime dalyvavo daug šeimų: Justinavičių, Juozaičių, Smailių, Ulinskų,
gausiai dalyvavo jaunųjų Birštono šaulių,  aktyvūs buvo Sporto centro  irkluotojai, lengvaatlečiai, futbolininkai, krepšininkai.
Visiems finišavusiems dalyviams vicemeras V. Kederys ir  Sporto centro direktorius S. Smailys įteikė Prienų tautodailininko Vido Radzevičiaus pagamintus atminimo medalius su Lietuvos ir Ukrainos simbolika. Visi bėgimo dalyviai buvo pavaišinti kareiviška koše ir arbata.

Scroll to Top