Birštonietis Lukas Smailys – Lietuvos U14 teniso čempionas dvejetuose ir trečios vietos laimėtojas vienetuose!

Gegužės 30-birželio 3 dienomis Kaune vyko Lietuvos teniso čempionatas 14m. ir jaunesniems tenisininkams. Birštono tenisininkas Lukas Smailys poroje su Nojumi Poška (Klaipėdos t. k. „Tennis Star”) dvejetuose nugalėjo visus varžovus ir iškovojo čempionų medalius.

Tai Luko antras čempiono titulas dvejetuose. Prieš du metus jis tapo U12 čempionu poroje kartu su Deividu Bandzevičiumi (T.k. Ąžuolynas).

Vienetų varžybose Lukas iškovojo trečią vietą. Birštonietis įveikė 3 varžovus iki pusfinalio, pusfinalyje pralaimėjo Deividui Bandzevičiui. O lemiamoje kovoje dėl 3 vietos iškovojo pergalę prieš Matą Bakšį.