Birštono SC tenisininkas Lukas Smailys turnyre iškovojo II vietą vienetuose ir I vietą dvejetuose!

Kovo 14-17 dienomis Vilniuje vyko reitinginis respublikinis teniso turnyras „Vilniaus teniso akademijos taurė U16, U12″.

Birštono sporto centro tenisininkas Lukas Smailys turnyre iškovojo II vietą vienetuose ir I vietą dvejetuose!

• Vienetuose, 32 žaidėjų lentelėje Lukas pasiekė pergales prieš 4 varžovus ir papuolė į finalą. Finale neatsilaikė prieš Deividą Bandzevičių, kuriam pralaimėjo rezultatu 4/6 4/6, bei iškovojo antrą vietą.
  • Dvejetuose, 16 porų lentelėje poroje su Ignu Radzevičiumi iškovotos visos 4 pergalės bei pirmoji dvejetų vieta. Finale Lukas ir Ignas prieš Deivido Bandzevičiaus ir Kevino Pumpučio porą laimėjo rezultatu 6/1 5/7 10-6