Birštono sporto centro krepšininkai – „MKML- Mantinga” lygos čempionai!

Straipsnis paimtas iš mkml.lt

2022-2023 m. „MKML-Mantinga“ čempionais tapo Birštono SC krepšininkai, finale po dramatiškos kovos nukovę Marijampolės „Veteranus“ 89:86.

Rungtynių santrauka:

 

Birštono komanda tvirtai pradėjo rungtynes ir jau pirmojo kėlinio viduryje atitrūko 14:6. Vis dėlto „Veteranams“ tai didesnio įspūdžio nepadarė ir po pirmojo kėlinio jau jie buvo priekyje 23:20.

Viskas buvo kitaip po pertraukėlės. Birštono komanda aikštėje ėmė tiesiog dominuoti, sugebėjo pelnyti net 19 taškų be atsako ir jos pranašumas perkopė 20 taškų ribą (46:25).

Per didžiąją pertrauką „Veteranai“ padarė tinkamas išvadas ir labai lėtai, bet po truputį ėmė mažinti atsilikimą. Čempionės titulą gynusi komanda galiausiai įsibėgėjo taip, kad ketvirtojo kėlinio pabaigoje spurtavo 11:0 ir ištirpdė deficitą iki minimumo (86:87). „Veteranai“ netgi galėjo išsiveržti į priekį, tačiau per paskutinę minutę suklydo net 4 kartus ir visas galimybes paleido vėjais. Tuo metu Birštono SC ekipai paskutinius 2 taškus pelnė Eivydas Aleksa, tokiu būdu užbaigęs visą „MKML-Mantinga“ sezoną.

Nugalėtojams finale Dominykas Jurgelionis pelnė 25 taškus, Vakaris Diškevičius – 19, Mantas Klezys – 15 (11 atkovotų kamuolių), E.Aleksa (13).

Tarp „Veteranų“ rezultatyviausi buvo Mantvydas Kalinauskas (22), Dominykas Petkevičius (19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių), Ignas Antanaitis (17), Antanas Montrimavičius (10) ir Osvaldas Brazdžionis (10).

 

Rungtynių įrašas:

 

 

Scroll to Top