Birštono tenisininkų rezultatai turnyre Kėdainiuose.

Sausio 18 d. Kėdainiuose vyko atviras vaikų teniso turnyras kuriame dalyvavo 4 Birštono sporto centro tenisininkai. Dovydas Maneikis, Benas Travkinas, Rokas Zinkus dalyvavo Raudono kamuolio turnyre kuriame varžėsi jauniausi žaidėjai, o Lukas Smailys – Geltono kamuolio – stipriausiųjų grupėje.

Geriausiai Raudono kamuolio turnyre sekėsi Benui Travkinui, kuris iškovojo 5 pergales iš 6 savo grupėje ir užėmė 2 vietą. Toliau kovojo dėl 3 vietos bendroje įskaitoje, tačiau nepavyko stipriau sužaisti lemiame mače ir užėmė 4 vietą bei gavo Paguodos taurę.
Rokas Zinkus toje pačioje grupėje kaip ir Benas iškovojo 3 pergales ir užėmė 4v. Toliau žaidė dėl 7v, ten taip pat turėjo pripažinti varžovo pranašumą ir užėmė 8v.
Dovydas Maneikis kitoje grupėje iškovojo 2 pergales bei užėmė 5 vietą, toliau kovojo dėl 9 vietos bendroje įskaitoje, kurią pavyko iškovoti nugalėjus varžovą lemiamame mače. Raudono kamuolio varžybose dalyvavo 13 žaidėjų.

Lukas Smailys Geltono kamuolio rungtyje pirmajame rate įveikė Eveliną Auškalnytę rezultatu 6/0. Pusfinalyje po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu  6/5 nugalėjo Moniką Beleišytę. Finale susitiko su savo bendraamžiu kėdainiškiu Deividu Bandzevičiumi kuriam nesugebėjo tinkamai pasipriešinti ir pralaimėjo rezultatu 1/6. Lukui atiteko antroji vieta. Geltono kamuolio varžybose dalyvavo 8 žaidėjai.