Jėgos trikovės sportininkų laimėjimai Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate

Balandžio 5-7 dienomis Druskininkuose vyko „Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas“, kuriame dalyvavo trys Birštono sporto centro sportininkai.

• Jaunių amžiaus grupėje iki 18 metų, svorio kategorijoje iki 59 kg, neturėjęs sau lygių, I-ąją vietą iškovojo 16-metis Kajus Navickas.
  • Jaunių amžiaus grupėje iki 18 metų merginų tarpe, svorio kategorijoje virš 76 kg, 16-metė Gabrielė Morkūnaitė iškovojo II-ąją vietą.
  • Puikiai pasirodė 19-metis Nojus Jankauskas.  Dalyvaudamas jaunimo amžiaus grupėje iki 23 metų pirmą kartą, svorio kategorijoje iki 105 kg, didelėje konkurencinėje kovoje laimėjo II-ąją vietą.

Labai džiaugiamės Birštono jaunųjų jėgos trikovininkų pasiekimais!