Paulius Černevičius laimėjo tarptautinėse

Birželio 25-28 dienomis Trakuose vyko 59-oji tarptautinė ,,Gintarinių irklų“ regata.  Joje dalyvavo  trys Birštono sporto centro  irkluotojai.

Paulius Černevičius startavęs keturviečių valčių klasėje Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtyje šeštadienį iškovojo antrą vietą, o sekmadienį kartu su Arnedu Kelmeliu, Domantu Maročka, Justinu Kuskevičium laimėjo regatos varžybas.

Tadas Vaitkevičius ir Matas Černevičius startavę dviviečių valčių klasėje šeštadienį pateko į finalą ir iškovojo garbingą šeštą vietą, o sekmadienį užėmė 7 vietą.

Paulius Černevičius kartu su keturvietės jaunimo rinktinės nariais liepos 7 d. startuos Pasaulio jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate, kuris vyks Račice mieste (Čekija).