Petankės Dvejetų turnyre nugalėjo Birštoniečiai.

Rugsėjo 17d. Birštone vyko petankės dvejetų turnyras Birštono mero taurei laimėti.

Turnyre buvo žaidžiami 7 turai šveicariška sistema – 45 minutės ir paskutinis turnyras.

Visas septynias pergales iškovojo birštoniečių komanda ,,FERRUM’’ (Irma Bagdanavičienė ir Paulius Bagdanavičius), kuri iškovojo pereinamąją Birštono Merės taurę. Tai antras kartas komandos istorijoje. Antroje vietoje liko komanda pavadinimu ,,PAKUONIS’’ . Ši komanda dalyvavo pirmą kartą turnyre – 6 pergalės. Trečioje vietoje ,,ŠILAGĖLĖS’’ komanda – 5 pergalės.

Paguodos turnyrą laimėjo jungtinė birštoniečio – kauniečio komanda ,,B2’’ – 3 pergalės. Antrą vietą paguodos turnyre laimėjo komanda iš Birštono ,,SKLEPAS’’ – 3 pergalės, nusileido pagal papildomus rodiklius. Trečią vietą paguodos turnyre iškovojo ,, BROOKLYN’’ komanda iš Vilniaus – 2 pergalės.