Vienetų teniso turnyre „Birštono ruduo” čempionų taures iškovojo Austė Stankevičiūtė ir Lukas Smailys.

Rugsėjo 19d. Birštone vyko vienetų teniso turnyras „Birštono ruduo”, kuriame dalyvavo 10 vyrų ir 3 moterys. Jų tarpe taip pat dalyvavo 4 Birštono sporto centro tenisininkai – Austė Stankevičiūtė, Atlanta Skorodumovaitė, Lukas Smailys ir Tajus Urmanavičius.

Moterų grupėje Austė Stankevčiūtė iškovojo pirmą vietą įveikusi Viliją Gelšvartienę 7/5 0/6 10:5 ir Atlantą Skorodumovaitę 6/3 6/1. Prienų tenisininkė Vilija Gelšvartienė iškovojo antrą vietą įveikusi Atlantą Skorodumovaitę rezultatu 6/3 6/1.

Moterų rezultatai:

Vyrų grupėje Lukas Smailys iškovojo pirmą vietą. Lukas ketvirtfinalyje įveikė Justą Kavaliauską (Prienai) rezultatu 6/1 (buvo žaidžiamas vienas pilnas setas), pusfinalyje iki dviejų laimėtų setų nugalėjo Tautvydą Mikušauską (Prienai) 3/6 6/3 10:8, o finale nugalėjo Edgarą Žukauską 6/3 6/1. Turnyre trečią vietą iškovojo Darius Maciulevičius (Kaunas), finaliniame mače dėl 3-ios vietos įveikęs Tautvydą Mikušauską rezultatu 6/2 4/6 16:14. Paguodos taurę iškovojo Egidijus Sadauskas (Kaišiadorys) finaliniame mače įveikęs Tajų Urmanavičių (Birštono sporto centras) 6/2 4/6 14:12.

Daugiau nuotraukų rasite paspaudę čia –  nuotraukų galerija.