Vaikų krepšinio turnyras Birštono taurei laimėti.

Birštono miesto  šventės metu Birštono sporto centras organizavo keturių komandų turnyrą skirtą Birštono taurei laimėti. Šiuo metu Birštone krepšinis yra ypatingai populiarus ir krepšinį lankančių vaikų vis daugėja todėl šiame turnyre Birštoną atstovavo net dvi komandos Birštono SC „Akvilė‘ ir Birštono SC „Vytautas“ abiejų komandų treneris Aurimas Liuiza. Turnyre svečiavosi ir dvi kitų miestų komandos tai Kauno KM “Žalgiris“ treneris Remigijus Bardauskas ir Vilkaviškio KK “Perlas“ treneris Šarūnas Ajauskas.

Turnyro pirmajame pusfinalyje vyko Birštono miesto komandų derbis. Visų rungtynių metu vyko atkakli kova, o rungtynių pabaigoje paaiškėjo, kad Birštono SC “Akvilė“ rezultatu 39:36 įveikė Birštono SC „Vytautas“ krepšininkus ir pateko į turnyro finalą.

Antrajame turnyro pusfinalyje į kovą stojo Kauno KM „Žalgiris“ ir Vilkaviškio KK „Perlas“.  Atkaklesnė kova vyko tik pirmojo kėlinio metu, o rungtynes užtikrintai rezultatu 71:42 laimėję Vilkaviškio krepšininkai pateko į finalą.

Pertraukos metu po turnyro pusfinalių visų komandų krepšininkai dalyvavo „Birštonizuojam“ Karavono žaidime ir po 20 minučių kovos paaiškėjo, kad nenugalimas šiame žaidime liko Vilkaviškio žaidėjas Majus Dūdonis.

Rungtynėse dėl trečios vietos susikovė Birštono SC „Vytautas“ prieš Kauno KM „Žalgiris“ krepšininkus.  Visas rungtynes sėkmingai rungtyniavę birštoniečiai pirmavo beveik visų rungtynių metu, bet pabaigoje apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų ir pralaimėjo rezultatu 48:51.

Finalo rungtynės vyko tarp Birštono SC “Akvilė“ ir Vilkaviškio KK „Perlas“ krepšininkų. Finalą užtikrinčiau pradėjo Vilkaviškio jaunieji žaidėjai jau nuo antrajame rungtynių kėlinyje pabėgo į priekį ir įgytą taškų persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos laimėjo rezultatu 71:52 bei tapo turnyro nugalėtojais.

Apdovanojimų metu visoms turnyro komandoms Birštono miesto vicemeras Vytas Kederys įteikė taurės ir atminimo medalius. Treneriai išrinko kiekvienos komandų naudingiausius žaidėjus, kuriems buvo įteikti atminimo prizai. Jais tapo: Vilkaviškio KK „Perlas“ Benas Ražukas, Birštono SC „Akvilė“ Adrijus Vinčiauskas, Kauno KM „Žalgiris“ Adas Jančiauskas., Birštono SC „Vytautas“ Kristupas Botyrius.

Po turnyro treneris Aurimas Liuiza džiaugėsi dalyvių gausa ir geromis emocijoms, bei dėkojo turnyro rėmėjui UAB „Akvavita“ pasirūpinusiais prizais bei geriamu vandeniu turnyro dalyviams. Treneris teigė, kad po turnyro ilgai auklėtinių atostogauti neišlies, nes greitu metu pradės vykdyti jiems skirtą vasaros stovyklą  „24 vasaros sekundės“.